Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim Vermek İstiyorum

Gelişen teknoloji ile birlikte bilgiye erişim, çok daha kolay bir hale gelmiştir. Günümüzde yaşanan pandemi ve salgın hastalık sürecinde de uzaktan eğitim konusu gündeme gelmiş, birçok öğretmen ve öğrenci, bu sistem sayesinde bir araya gelerek eğitimine devam etmiştir. Uzaktan sürdürülecek eğitimin birçok avantajı bulunur ancak genellikle tercih sebeplerinden birisi olan maliyet düşüklüğü, kullanıcıları bu alana doğru çekmektedir. Siz de bir öğretmen olarak bildiklerinizi internetten eğitim kapsamında aktarmak amacıyla bir alt yapı sistemine ihtiyaç duyuyorsanız dersanlat.com aradığınız adres olabilir. Site olarak verdiğimiz alt yapı hizmeti genel olarak tam da online eğitim vermek amacıyla oluşturulmaktadır.

Uzaktan Eğitim Vermenin En Kolay Yolu dersanlat.com

Sistemimiz ile birlikte canlı derslerinizi kolaylıkla başlatabilir, sınıf oluşturabilir ve öğrencilerinize bağlantılar göndererek onların derse katılımını sağlayabilirsiniz. Uzaktan yapılacak eğitim için gerekli olan bütün materyallerin yer aldığı sistemimizi ücretsiz olarak deneyebilir, fikir edinebilirsiniz. Anket sistemi ile canlı bir soru – cevap etkinliği düzenleyebilir, verimliliği arttırabilirsiniz. Dersanlat.com sitesinde canlı eğitim için gerekli olan her şey mevcuttur. Anlaşılır ve kolay olan sistemi sayesinde dersler başarı ile yürütülebilmektedir. Tüm canlı eğitimlerinizi kaydedebilir, daha sonra inceleyebilir, tekrar izlenebilir hale getirebilirsiniz. Sisteme üye olup ders başlatmak ve öğrencilerinize gönderiler göndererek onların derse katılımını sağlamak çok kolaydır. Siz de uzaktan eğitim alt yapısı kurmak istiyorsanız, dersanlat.com’u tercih edebilir, avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Dersanlat.com İle Online Eğitim Sisteminin Genel Özellikleri

 • Kullanıcılar arasında genel ya da özel bir şekilde sohbet ederek verimliliği arttırabilirsiniz.
 • Dileyen herkes kamerasını açabilir, böylelikle yüz yüze eğitim ortamı sağlanarak normal eğitim ile aradaki farkı en az düzeylere indirebilirsiniz.
 • Ses sistemi kalitelidir ve yüksek ses kalitesi ile verimliliği arttırabilir, çok daha uygun bir şekilde ders işleyebilirsiniz.
 • Kendinizi ifade edebileceğiniz emojiler mevcuttur.
 • Kullanıcılar arasında mola grupları kurarak kullanışlılığı arttırabilirsiniz.
 • Öğrencileriniz arasında dilediğiniz zaman canlı anket başlatabilir, soru – cevap etkinliği düzenleyebilirsiniz.
 • Ders anlatırken ihtiyacınız olan bilgisayarınızdaki ekran görüntüsünü paylaşarak ders anlatımını kolaylaştırabilirsiniz.
 • Sizinle birlikte öğrencilerin de beyaz tahtaya yazı yazabilmesine imkân verebilirsiniz.

Dersanlat.com Online Eğitim Ücret Tarifeleri

Siz de uzaktan eğitim sitesi yapmak istiyorsanız merak edeceğiniz unsurlardan bir diğeri ise ücretlendirmedir. Sitemizde aylık bazda ücretlendirme yapılmakla beraber ücretsiz, 99 TL / Ay ya da 129 TL / Ay şeklinde tarifeler mevcuttur. Bu tarifelerin kendi içerisindeki özellikleri şu şekildedir.

 • Eğer tek bir kişiye birebir ders vermek istiyorsanız sisteme sadece üye olarak bunu ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Dersanlat.com’da birebir ders vermek tamamen ücretsiz olmakla beraber derslerin kayıt edilme özelliği, grup olarak ders verme özelliği ve birden çok sınıf oluşturma özelliği hariç tüm özellikleri aktif olarak kullanabilirsiniz.
 • 99 TL / Ay tarifesinde ise her ders için maksimum öğrenci sayısı 60 olarak düzenlenmiştir. Eğer maksimum 60 kişilik bir sınıfa ders anlatma ihtiyacı duyuyorsanız, tüm özellikleri aktif olarak kullanabileceğiniz bu paketi satın alabilirsiniz.
 • 199 TL / Ay tarifesinde ise her ders için maksimum öğrenci sayısı 100 olarak düzenlenmiştir. 100 kişilik geniş bir sınıfa ders anlatmak istiyorsanız bu paketi satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir