Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim Sitesi Nasıl Olmalı?

Uzaktan eğitim konusunda birbirinden özel çalışmalar yapılırken öğretmen ve öğrenciler için en değerli konu nasıl bir platform seçileceğidir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu platform başarılı bir seçenek olmayı başarsa da aslında farklı alternatifler ile daha hızlı ve etkili eğitim şarttır. Bu anlayıştan hareketle kurulan dersanlat.com, kusursuz eğitime kapı aralar.

Siz de alternatif arayışındaysanız ve eğitim konusunda başarılı bir tercihi kovalıyorsanız yapmanız gereken tek şey size sunduğumuz birbirinden değerli özelliklere bir göz atmak olacaktır! Ders sürecini kolaylaştıran özelliklerimiz ile kaliteyi ön plana çıkarıyoruz.

Uzaktan Eğitim ve İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler

Uzaktan eğitim sisteminde birbirinden özel nitelikleri kullanmak ve kaliteyi zirveye çıkarmak adına çok özel seçenekleriniz var. Bu seçeneklerden faydalanabilmek amacı ile dersanlat.com’un size sunduğu aşağıdaki özelliklere bir göz atmanızı öneriyoruz.

Tekrar İzle Özelliği

Dersin öğretmen tarafından kaydedilmesi sayesinde dersi anlamayan veya derse katılamayan öğrenciler için büyük bir fırsat sunulur. Böylelikle hem kaliteli bir eğitime kapı aralanır hem de öğrencilerin daha verimli bir şekilde eğitimden yararlanmaları sağlanır.

Online Deneme Sınavı

Online deneme sınavı özelliği ile elde edebileceğiniz çok özel seçenekler neler merak ediyor musunuz? Online deneme sınavı, öğrendiğiniz konuyu pekiştirmenize olanak sağlarken aynı zamanda online sınavlara da adapte olabilmenize kapı aralar. Online sınavların en büyük özelliği sınavların yapılamıyor olması nedeni ile karşı karşıya kalınan kendini deneme eksikliğinin giderilmesidir.

Ekran Paylaşımı

Uzaktan eğitim derslerinin sesli ve görüntülü bir şekilde sürdürülmesi oldukça değerlidir. Ancak bu değeri arttıran en önemli konu hiç şüphesiz ki ekran paylaşımı olur. Ekranın paylaşılması ile elindeki sunum veya diğer kaynakları öğrencilere aktaran öğretmen için daha başarılı sonuçlardan yararlanmak mümkün olur. Öğrencilerin de konuyu anlaması daha kolaylaşır.

Tüm özellikleri ile hayatı kolaylaştıran ve COVID-19 sonrasında insan yaşamını zorlaştıran seçeneklerden uzaklaşmak amacı ile siz de dersanlat.com ile derslere devam edebilirsiniz. Kaliteli eğitim, başarılı öğrenciler ve hastalıklardan uzak bir ortam için dersanlat.com şahane bir deneyim sunuyor. Üstelik sisteme ücretsiz üye olabilmek de başka bir ayrıcalığı beraberinde getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir