Uzaktan Eğitim

Özel Ders Vermek Zor mu?

COVID-19 salgını ile birlikte okuldan uzaklaşıp dijital dünyaya entegre olmaya çalışan öğretmenler için gündeme gelen en önemli sorulardan biri de özel ders vermek zor mu sorusu olur. Özel dersler ile hem öğrencileri ile bir arada olmak hem de derslerin keyifli atmosferini yaşamak isteyen öğretmenler için dijital imkanları kullanmak oldukça değerlidir.

Dijital imkanları kullanarak en başarılı hizmetlerden faydalanabilen öğretmenler için en yeni ve kaliteli seçenekleri dersanlat.com sizlerle buluşturur. Ders işleyiş sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her konuda size destek olan dersanlat.com yüz yüze eğitim kadar kaliteli bir ders ortamı tesis edilir.

Özel Ders Vermek ile İlgili Detaylar

Özel ders vermek istiyorsanız dikkate almanız gereken en önemli konulardan biri de dersanlat.com’un ayrıcalıklı hizmetleridir. Peki, dersanlat.com’un size ders işleme sırasında nasıl çözümler sunacağını daha yakından bir inceleyelim. İşte ders işlerken işinizi kolaylaştıracak özellikler!

Ekran Paylaşımı

Öğretmenlerin ders işleme sırasında karşılaşabilecekleri en kaliteli seçeneklerden bir tanesi olan ekran paylaşımı dersin daha başarılı bir şekilde işlenmesini sağlar. Özellikle daha kaliteli ve daha kusursuz bir ders için gerekli olan ekran paylaşımı derste görselleştirmeye de olanak sağlar. Öğrencilerin dersi anlaması ve anlamlandırması adına ekran paylaşımının sizin için oldukça ayrıcalıklı olacağını bilmelisiniz.

Kaydet Tekrar İzle

Kaydet ve tekrar izle özelliğinden faydalanabilmek amacı ile dersanlat.com’un çok özel niteliklerinden faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Ders sırasında konuyu anlamayan veya dersi kaçırdığı için konuyu hiç öğrenemeyen öğrenciler için en sağlıklı yöntem kaydet tekrar izle seçeneğidir. Bu sayede öğrencilerin konuyu anlamaları ve soru işaretlerini ortadan kaldırmaları beklenir.

Sessize Alma Özelliği

Ders işleme sırasında karşılaşılabilecek en büyük olumsuzluklardan bir tanesi de öğrencilerin ders sırasında konuşarak derse odaklanmamalarıdır. Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak amacı ile sessize al özelliğini kullanabilecek öğretmenler, öğrencilerin derse odaklanabilmesini sağlar. Bu dersin işlenmesi ile alakalı en büyük zorlukların ortadan kalkmasında oldukça değerlidir.

Siz de dersanlat.com ile özel ders vermek çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Ders sırasında karşılaşabileceğiniz bütün sorunları ortadan kaldıran dersanlat.com farklı hizmetleri ile de sizlere destek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir