Uzaktan Eğitim

Özel Ders Vermek İstiyorum

Özel ders vererek kazancınızı daha da arttırmak üstelik bunu bir internet platformundan gerçekleştirmek ister misiniz? Bilginin paylaştıkça çoğalacağını biliyor ve bilgilerinizi öğrencilerle paylaşarak onlara katkı sağlamayı düşünüyorsanız dersanlat.com ile artık her şey çok daha kolay!

Geleceğin mimarı olan öğretmenler ülkemizde çeşitli nedenlerle derslerden uzak kalmakta ve bir şekilde gelirlerini arttırmak istemekteler. Ancak pandemi süreci ile yaşanan zorluk ve ailelerin yüz yüze özel derslerden kaçınmak istemesi öğretmenlerimizi hem üzmekte hem de zor durumda bırakmaktadır. Bu durumu fırsata çevirmek ve öğretmenlerimize destek olmak amacı ile kurulan dersanlat.com siz değerli öğretmenlerimize kurumsal bir bakış açısı ile ders verme imkanları sunuyor. Artılarıyla her öğretmenin özel ders vermek istiyorum isteğine cevap veren platformumuza gelin daha yakından bir göz atalım. Hem de platformumuz sayesinde nasıl ders vereceğinizi sizlere açıklayalım!

Özel Ders Vermek ve Dersanlat.com

Branşınız ne olursa olsun öğrenciler ile bir arada olmak ve onlarla bilgiler paylaşmak siz öğretmenler için oldukça değerlidir. Öğrencilerinizle aranızda güçlü bir bağ kurmak adına online ders verebileceğiniz dersanlat.com ile tanışmaya ne dersiniz? Kolay bir şekilde üye olduktan sonra hemen ders anlatmaya başlayacağınız bu platformda çeşitli üyelik seçenekleri mevcut! Satın almak istediğiniz pakete göre ders anlatma ayrıcalıkarınız artarken tamamen ücretsiz bir şekilde de ders vermeye başlayabilirsiniz. Üstelik sistemin sizlere sunduğu ders ortamı ile okulu aratmayacak imkanlar yakalayacaksınız.

Özel Ders

Kendi logo ve tasarımınız ile dizayn edebileceğiniz platformun sadece link paylaştığınız öğrenciler tarafından izlenebilecek olması ders ortamını kurmanın önemli bir ayrıcalığı olacak. Üstelik ders esnasında çok yazıp çizen ve görselleştirme yaparak ders anlatmayı seven bir öğretmenseniz size sunduğumuz sanal tahta ile gönlünüzce yazıp çizeceksiniz.

Öğrenciler açısından bakıldığında ise derse katılıp öğretmenler ile bir arada olmak çok büyük bir ayrıcalık olacak. Hem bilgi dolu dakikalar yaşayacak hem de uzak kalınan öğretmeni görerek hasret giderme şansı yakalanacak!

Uygun Ücretlerle Ders Verebileceksiniz

Yüksek meblağlar ödeyerek ders anlatmak durumunda kalmamak özel ders vermek istiyorum arzunuzu yatıştırmak adına bir başka avantaj olacak. Bu, sizlere çocuklarınızla daha çok vakit geçirme şansı verirken pandemiden daha az etkilenmenize de yardımcı olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir