Özel Ders Vermek İstiyorum
Uzaktan Eğitim

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Özel ders vermek istiyorum şeklinde ortaya çıkan hemen her talebin karşılığını vermek adına geliştirilen harika bir sistemle tanışmaya ne dersiniz? Kalitesi ve işlevselliği ile hemen herkesi memnun etmeyi başaran dersanlat.com sayesinde birbirinden özel seçeneklerden faydalanabileceksiniz.

COVID-19, ders işleme ve insanların bilgiye ulaşma konusunda alışkanlıklarını derinden etkilemiştir. Bu etkileşim nedeni ile de öğretmenlerin ders işleme ve öğrencileri ile buluşma konusunda taleplerinde farklılık olmuştur. Siz de dersleri işlerken benimseyeceğiniz yöntemin daha kaliteli ve sağlıklı bir hale gelmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dersanlat.com ayrıcalıklarından faydalanmaya başlamak olacak! Dersanlat.com sayesinde en başarılı çözümleri yakalama şansı elde edebileceksiniz!

Özel Ders Vermek İstiyorum

Özel Ders Vermek İstiyorum ve İmkanlar

Özel ders vermek istiyorum diyorsanız size tanınan en önemli ve değerli seçeneklerin dersanlat.com’da sizlerle buluştuğunu unutmamanız gerekir. Neden mi? Dersanlat.com’da her geçen gün gelişen ve kaliteli bir hale gelen özellikler var. Bunlar sadece ders işleme kalitesini arttırmıyor aynı zamanda öğrenci ve öğretmen birlikteliğini de sağlamayı başarıyor. O halde gelin sizlere dersanlat.com’da neler var daha yakından açıklayalım!

Ekran Paylaşımı İmkânı

Dersanlat.com ile öğretmenler ders işlerken kendi ekranlarını paylaşmak isterler. Bu durumda da ekran paylaşımı seçeneğinden faydalanarak öğrenciler ile etkileşimlerini arttırmayı arzu ederler. Pek çok uygulamada bu seçenek bulunmuyor olsa da dersanlat.com bu özelliği ile oldukça başarılı bir imkana kapı aralıyor. 

Ders Kaydı

Dersin kaydedilmesi ve sonradan öğrencilere tekrar paylaşılması en önemli özelliklerden bir tanesi olabilir. Böylelikle derse katılamayan ya da derste anlatılanı anlamayan öğrenci için tekrarın önemi oldukça büyüktür. Eğer siz de öğrencilerinize tekrar konusunda destek olacaksanız ders kaydı hayat kurtarır.

İstatistiki Veriler

Derse katılanlar ve katılmayanlar başta olmak üzere pek çok konuda istatistiki veriler elde edebilirsiniz. Öğrencilerinizin performansını ölçerken aynı zamanda da onlara kaliteli eğitim alma imkanı sunan dersanlat.com ile tanışın. Derslerin daha kaliteli ve başarılı bir şekilde sürdürüleceği bu platformun ayrıcalıklarını yaşayın! Sizin için kalite ön plandaysa platformumuza ücretsiz bir şekilde üye olmanız yeterli olacaktır. Hemen üye olun kaliteyi yakalayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir