Uzaktan Eğitim

Özel Ders Vermek İstiyorum Hangi Ekipmanlara İhtiyacım Var?

Özel ders, COVID-19 pandemi süreci ile birlikte boyut değiştiren konulardan bir tanesi olmayı başarmıştır. İnsanların evde kalmak durumunda olmaları nedeni ile eğitimden uzak kalmamak adına internet teknolojisini kullanmaları uzaktan eğitimin yaygınlaşmasına neden olmuştur. Siz de bir öğretmen olarak pandemi sürecinde öğrencilerinizden ayrı kalmamak adına özel ders vermek istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz belli başlı ekipmanları temin etmeyi arzuluyorsunuz.

İnternet aracılığı ile ders vermek dendiğinde herkesin aklına kamera, mikrofon ve ışık sisteminden oluşan oldukça çetrefilli bir yapı gelir. Ancak dersanlat.com olarak tabuları yıkacak çözümlerimiz ile ihtiyacınızı 2’ye düşürüyoruz! Bunlar; bilgisayar ve internettir.

Özel Ders Vermek için Gerekli Ekipmanlar

Özel ders vermek istiyorsanız çok karmaşık sistemlere sahip olmanıza hiç gerek yok! Dersanlat.com olarak eğitimin kaliteli bir şekilde sürdürülebilmesi adına bilgisayar ve internet bağlantısı ile ders vermenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

Klasik uzaktan eğitim sistemlerinde öğretmenlerin görüntüsünü ve sesini aktarabilmesi adına kameraya ve mikrofona ihtiyaç duyulur. Burada hedef öğrenciye dersin anlatıldığı ekranı iletmek ve dersin iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlamaktır. Ancak birbirinden pahalı bu ekipmanlara sahip olmak her eğitmenin sağlayabileceği bir durum değildir. Bu nedenle bilgisayar ekranınızı öğrencilere yansıtılmasını sağlayarak kamera ve mikrofona gerek kalmadan özel ders vermenize kapı aralıyoruz. Bunun için de bilgisayarınızın yanında sadece kesintisiz bir internet bağlantısı talep ediyoruz. Ancak dersin daha yüksek performans ile gerçekleştirilmesini sağlayan öğretmenler için harici bir mikrofonun işe yarayabileceğini de ifade ediyoruz.

Dersanlat.com’da ekipman ihtiyacının yanı sıra program kurmak veya program çalıştırmak için gerekli bilgiye sahip olmanıza da gerek yok. Web sitesinden gerekli adımları izlemeniz sizin için yeterli olacaktır.

Dersanlat.com’u Diğer Sistemlerden Farklı Kılan ne?

Uzaktan eğitimin başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi adına üstün çaba sarf eden dersanlat.com’un diğer sistemlerden farkı ne hiç merak ettiniz mi? Gelin bu soruya en doğru cevapları bulalım!

Az Ekipman Kaliteli Ders

Kurduğumuz güçlü alt yapı sayesinde bizler yatırımı yapıyor ve sizlere sadece ders anlatma noktasında başarılarınızı sergileme olanağı sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Eğitim konusunda hem öğrencileri hem de öğretmenleri önemsediğimizi kanıtlayacak bir şekilde uygun fiyatlar sunmayı önemsiyoruz.

Özel Ders Kesintisiz Destek

Derslerin sürekli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi adına sistemin süreklilik arz eden bir şekilde siz değerli eğitmenlere hizmet vermesini arzuluyoruz. Bu noktada bütün çabamızı ortaya koyarak size destek oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir