Uzaktan Eğitim

Online Eğitim Programı

Online eğitim programı son dönemlerin en moda kavramlarından bir tanesi olurken uzaktan eğitim anlayışının yerleşmesi adına tercih edilir. 2020 yılı boyunca yaşanan pandemi nedeni ile insanların eve hapsolmak durumunda kalmaları sonrası gündeme gelen online eğitim sayesinde artık çocuklar okuldan ayrı kalmayacak! Eğitim programlarının teknolojik imkanlar dikkate alınarak düzenlenmesi ile hem öğrenciler hem de öğretmenler bilgi dolu günler yaşayacak.

Eğitim ve öğretimin sekteye uğradığı günlerde dahi ‘Yeni Normal’ ile eğitime devam ettirilmesi adına online eğitim programları oluşturulmaya devam ederken dersler için alt yapının tesis edilmesi adına önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalara destek olmayı hedefleyen dersanlat.com sadece öğrencileri değil siz değerli öğretmenleri de düşünüyor!

Online Eğitim Programı Nasıl Uygulanacak?

Eğitimin kademeli bir şekilde normale döndürülmesi süreci online eğitim ile yeni bir boyut kazanmaya devam ediyor. Millî Eğitim Bakanlığı’nın online dersler ile çalışmalara devam edilmesi için çaba sarf etmesinin yanı sıra özel ders veren öğretmenlerimiz için de benzer çalışmaların sürmesi iki yönlü bir kazanca kapı aralıyor. Bu sayede özel ders veren öğretmenlerimiz öğrencilerinden uzakta kalmanın neden olduğu maddi ve manevi kayıpları giderebilecek. Peki, değerli öğretmenler tarafından oluşturulacak online eğitim programı ne tür özellikler taşıyacak?

Dersanlat.com ile harika bir iş birliğine imza atarak öğrencileri ile buluşma şansı yakalayacak öğretmenler sisteme ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra sadece link gönderdikleri öğrenciler ile ders yapabilecek. Sonrasında ise derslere katılım için link paylaşımı ve öğrencilerle buluşma sizleri bekliyor! Haftada dilediğiniz gün ve saatte dersleri oluşturup öğrencilerinizle sınıf ortamını oluşturabileceksiniz. Bu nedenle online eğitim çalışmanıza siz yön vereceksiniz.

Dersanlat.com Ücretli Bir Platform mu?

Dersanlat.com ‘Yeni Normal’ anlayışı ile hizmet veren ve eğitimi destekleyen bir yapı olması ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra sadece ücretli bir şekilde hizmet vermemesi ve üye olan her öğretmene ücretsiz seçenekler sunması sayesinde amacının ‘Eğitim’ olduğunu kanıtlıyor.

Sistemin ayrıcalıklarından daha detaylı bir şekilde yararlanmak istediğinizde ise belli ücretler dahilinde çeşitli özellikleri de aktif edebiliyorsunuz. Her yönü ile avantajlı bir yapı sağlayan ve her geçen gün gelişen dersanlat.com ile artık öğrencilerinizden uzak kalmayacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir