Online Eğitim
Uzaktan Eğitim

Online Eğitim Platformu Kurmak İçin Gerekenler

Uzaktan eğitim avantajlarından yararlanmak adına online eğitim platformu kurmak mı istiyorsunuz? Çok güzel ve etkili bir düşünce olsa da eğitime harcayabileceğiniz zamanı hiç bilmediğiniz bir mecrada tüketmek zaman kaybının yanı sıra bütçe kaybı anlamına da gelebilir. Bu durumda uzaktan eğitim ile öğrencilerinize hitap etmek adına dersanlat.com ayrıcalıklarından yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Henüz bu harika platformla tanışmadıysanız zaman ve bütçe tasarrufu anlamına gelecek sistemi tanımanızı öneriyoruz. Gelin, platformumuzun size katacaklarına daha yakından bir göz atalım!

Online eğitim platformu; web yazılım, içerik pazarlaması ve diğer bazı araçların kullanılması sonrasında ortaya çıkarılabilecek ciddi bir emeğin ürünüdür. Bir öğretmen veya öğretmen grubunun böylesine yorucu bir girişime katlanmasından ziyade kişiselleştirilebilir uzaktan eğitim platformunu kullanması çok daha sağlıklı olur. Tam da bu noktada karşınıza dersanlat.com çıkar!

Online Eğitim Platformu: dersanlat.com

Online eğitim platformu kurma hayalinizi rafa kaldıracak özellikleri ile dikkat çeken dersanlat.com’da logo ve renk gibi tasarım öğelerini değiştirerek sanki kendi platformunuzu kurmuşsunuz havası yaratabilirsiniz. Bütçenizi daha sağlıklı bir şekilde yönetmenize ve zaman kaybı yaşamadan öğrencilerinizle bir araya gelmenize olanak sağlayan platformumuzu kişiselleştirme özelliği olmaksızın ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde denediğinizde bütün yönlerini keşfedebileceğiniz platformumuzun ücretli paketlerinde farklı özellikler ile buluşacaksınız. COVID-19 salgını sonrasında insanların git gide daha çok tercih ettiği platformumuzun çeşitli güncelleme ve geliştirmeler sayesinde kusursuz bir noktaya taşınması hem öğrencileri hem de siz değerli öğretmenleri memnun ediyor. O halde memnuniyetinizi zirveye çıkarmaya ve online eğitime başlamaya ne dersiniz?

Platformumuzun Ne Tür Avantajları Var?

Yüksek çözünürlükte ders anlatmak ve öğrencileri ile kesintisiz bir ders süreci yaşamak isteyenler için hizmet veriyoruz. Ücretsiz bir şekilde üye olarak öğrencilerinize bir merhaba diyebileceğiniz platformumuzda size uygun paketleri seçerek kendi online eğitim platformunuzu tesis edebiliyorsunuz. Tüm bu avantajları yakalamak adına yapmanız gereken 2 dakikanızı ayırarak üye olmak. Sonrasında saatlerce ders verip öğrencilerinizle bol bol hasret gidereceksiniz. Üstelik okuldaki ders ortamını aratmayacak seçeneklerden yararlanmanın da ayrıcalığını fazlası ile hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir