Uzaktan Eğitim

Online Deneme Sınavı ile İl Bazında Sınavlar

Dersanlat.com ayrıcalıkları ile birbirinden özel çözümlerden faydalanmaya devam ederken online deneme sınavı sayesinde çok değerli seçeneklerden yararlanmaya ne dersiniz? Online sınavların kendine has ayrıcalıkları ile okuldaki başarınızı daha sürdürülebilir kılabilirken bu sınavların her geçen gün değişen özellikleri sayesinde deneme sınavı heyecanını da yaşayabiliyorsunuz.

Öğretmen ve öğrenciler için çok büyük ayrıcalıklardan bir tanesi olan online sınavların gerçekleştirilmeleri sürecinde farklılık hep ön planda oluyor. Özellikle sınavların daha geniş kitlelere yayılması adına çalışmalar yürüten dersanlat.com yepyeni özelliği ile siz değerli öğrencileri düşündüğünü hissettiriyor. Peki, yeni özellik ile online sınavlar nasıl olacak? Gelin daha yakından bir göz atalım!

Online Deneme Sınavı Özellikleri Gelişiyor

Online deneme sınavları dersanlat.com’un en önemli özelliklerinden biri olurken bu sınavların artık daha geniş kitlelere hitaben gerçekleştirilebildiğini ifade etmek gerekir. Sınavların sınıf bazlı gerçekleştirilmesi okul derslerinin kavranması noktasında nasıl bir başarı yakalandığını kanıtlarken deneme sınavlarının artık birden fazla sınıfla paylaşılabiliyor olması çok değerli oluyor.

Online sınavların hazırlanmasından sonra sınıf ile paylaşmak yerine sınavın birden fazla sınıf ile paylaşılması mümkün oluyor. Aynı anda yüzlerce öğrencinin sınava katılması mümkün olurken geniş kapsamlı bir online deneme gerçekleştirilmesi sağlanıyor. İl bazında gerçekleştirilen deneme sınavlarının yerini tutabilecek niteliklere sahip olan bu özellik pek çok öğretmen için büyük kolaylık anlamına geliyor.

Dersanlat.com ile Kaliteyi Yakalayın

Dersanlat.com, kaliteli eğitim ve başarılı öğretim süreçlerine katkı sağlamak amacı ile sizlere destek olurken önceliğini daima öğrencilerin başarısı olarak belirlemiştir. COVID-19 süreçlerinde karşı karşıya kalınan zorlukların üstesinden gelebilmek amacı ile sizlere çözüm sunan Dersanlat.com uzun zamandır evlerinizin vazgeçilmezi olmuştur.

Siz de çocuklarınızın kaliteli bir eğitim ile geleceğini inşa edebilmesini önemsiyorsanız bu noktada yapmanız gereken tek şey dersanlat.com’a ücretsiz bir şekilde üye olmak! Üyeliğinizin tadını çıkarmak için derslere aktif bir şekilde katılmaya ve yeniliklerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Her geçen gün sizler için gerçekleştirilen güncellemeler ile eğitim ve öğretimde daha başarılı çözümler ortaya konması mümkün olur. Yoksa siz hala dersanlat.com’u denemediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir