Uzaktan Eğitim

Öğrenciyim Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğrenciyim özel ders vermek istiyorum diyorsanız ve pandemi sürecinde gelirinizi çeşitlendirme yolunu deneyecekseniz yapmanız gereken şey oldukça basit! Dersanlat.com ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayarak birbirinden özel seçeneklerden yararlanabilirsiniz!

COVID-19 salgını nedeni ile Mart 2020’den bu yana çok ciddi bir süreç yaşayan eğitim sistemi uzaktan dersler ve online eğitimler nedeni ile zaman zaman tatiller yapmak durumunda kalmıştır. Yılın çok büyük bir kısmını evde ders çalışarak geçiren ve eğitimi ekrandan alan öğrenciler için tercih edilen sistemler genellikle uzaktan eğitim platformlarıdır. Dersanlat.com da uzaktan eğitime destek vermek ve öğrenciyim özel ders vermek istiyorum diyenler için oldukça başarılı seçenekler sunar! Şimdi gelin sistem çerçevesinde neler yapabileceğinize ve nasıl eğitim verebileceğinize bir bakalım!

Dersanlat.com Üyeliği ve Ücretsiz Ders Verme

Dersanlat.com
Dersanlat.com

Dersanlat.com ile öğrenciyim özel ders vermek isterim diyenler için ücretsiz bir şekilde ders verebilme imkânınız var. Nasıl mı? Öncelikle sisteme ücretsiz bir şekilde üye olarak genel özellikleri keşfetmeniz gerekir. Özellikleri keşfettikten sonra 1 öğrenci için 60 dakika sınırlamalı derslere başlayabilirsiniz. Sadece 1 öğrenciniz varsa herhangi bir ücret ödemeksizin öğrenciyim ders vermek istiyorum talebinizi karşılayabilirsiniz.

Öğrencilerin pandemi döneminde hem evde sıkılması hem de gelirlerini çeşitlendirmek istemeleri dersanlat.com’un en ayrıcalıklı yanlarından bir tanesi oluyor. Peki, platformumuz ile ders vermek istediğinizde avantajlarınız sadece ücretsiz ders vermek mi?

Öğrenciyim Özel Ders Vermek İstiyorum Avantajları

Öğrenciyim ders vermek niyetindeyim diyen hemen herkes için en önemli konu kaliteli bir platform bulabilmektir. Ücretsiz platformların önemli bir kısmı size ders verme noktasında avantajlar sağlasa da ders vermek için tasarlanmamış olmaları nedeni ile bazı eksiklikler yaşanmasına neden olurlar. Bunun yanı sıra yüksek sayıda katılımcı geldiğinde donmalar ve duraklamaların başlaması ders verme kalitesini oldukça aşağılara çeker. 

Dersanlat.com olarak bu konuda oldukça başarılı seçenekler sunuyoruz. Özellikle donma ve duraklama gibi problemleri ortadan kaldırabilmek adına özel çalışmalar gerçekleştiren dersanlat.com sizlerin taleplerine uygun seçenekler ile kaliteyi ön plana çıkarır. Siz de ücretsiz eğitim vermek ve bir öğrenci olarak gelirinize katkı yapmak adına dersanlat.com’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir