Uzaktan Eğitim

Kendi Markanız ile Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim vermek istiyorum düşüncesi uzun zamandır kafanızı kurcalayan bir konuysa artık düşünmeyi bırakıp harekete geçmenin zamanı geldi! Dersanlat.com ile kendi markanızı ön plana çıkararak uzaktan ders anlatma fırsatını yakalayabileceksiniz. Nasıl mı? Gelin sizi bekleyen muhteşem fırsatlara daha yakından bir göz atalım!

COVID-19 salgını nedeniyle okulların kapalı kalması internet ortamında eğitim sunmanın gerekliliğini bir kez daha ortaya çıkardı. Bilgisayar ve internet bağlantısı ile okul derslerinin kolay bir şekilde işlenebilmesi uzaktan eğitim anlayışının hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmasını sağladı. Peki, bir eğitmen olarak derslerinizi öğrencilerinize kendi markanız ile ulaştırmada hangi yöntemi tercih etmelisiniz? Dersanlat.com bu sorunuza cevaben bütün avantajları ile sizleri bekliyor.

Özelleştirilmiş Uzaktan Eğitim Seçeneği

İnternet araçlarının kullanılması sayesinde kendi markanız ile uzaktan eğitim vermek çok mümkün olmuyor. Dünyada yaygın bir şekilde kullanılan video konferans uygulamaları ile ders verdiğinizde hem kurumsallığı yakalayamıyor hem de sürekli yaşanan kopmalar nedeni ile öğrencilerinizin derslerden verim alması zorlaşıyor. Dersanlat.com tüm bu problemleri özelleştirilmiş yapısı ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Size özel bir yapı oluşturmak adına sürekli güncellenen dersanlat.com’da yayın kalitesi ve ses standartları zaten en iyi seviyedeyken kendi markanız ile uzaktan eğitim vermek adına özelleştirme ayarları yapabiliyor olmanız da fark yaratıyor. Bunun yanında yayın yaptığınız platformun size özel tasarlandığını yansıtmak adına kendi logonuzu da kullanabilmeniz sistemin başarısını kanıtlıyor. Peki, dersanlat.com’u kullanarak kendi tasarımınıza sahip olduğunuz hissini vermeniz size neler kazandırıyor?

Bir web tasarımına sahip olmak ve online eğitim verecek alt yapıyı kurmak ciddi yatırımlar gerektirir. Pandemi nedeni ile gelirinde azalma olmuş eğitmenlerin bu tür yatırımlar yapması yerine daha uygun ücretlerle profesyonel bir alt yapıdan yararlanması çok daha avantajlı oluyor.

Uygun Ücretlendirmelerle Eğitim Şansı

Kendi markanız ile uzaktan eğitim olanaklarından yararlanmak adına çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalmayacaksınız. Görüntü, ses ve diğer bütün özellikleri ile size profesyonel bir alt yapı sunan dersanlat.com ile ücret ödemeden de ders anlatmaya başlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Sistemin başarısını ölçmek ve bu yöntemle ders anlatmanın gerçekten başarılı olduğunu keşfetmek adına ücretsiz deneme ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Yoksa siz hala dersanlat.com’a üye olmadınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir