Dersanlat Sesli Görüşme Nedir?
Uzaktan Eğitim

Dersanlat Sesli Görüşme Nedir?

Dersanlat sesli görüşme özelliği sayesinde ders serüveninizi kaliteli bir noktaya taşımaya ne dersiniz? Online eğitim süreçlerinin en özel seçeneklerinden bir tanesi olan dersanlat sesli görüşme ile öğrenci ve öğretmenler arasındaki etkileşim daha kaliteli olur. Siz de ders süreçlerinde daha başarılı bir serüvene imza atmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır!

Dersanlat.com, pandemi döneminde öğrencilerin eğitim görmesi amacıyla tercih edilen oldukça özel platformlardan bir tanesi olmuştur. Dersanlat’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi olan sesli görüşme sayesinde öğrenci ve öğretmenler arasındaki iletişimin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi de desteklenmiştir. Bilhassa sesli görüşme sonucunda öğretmen ve öğrencilerin canlı ders yaptıkları daha güçlü bir his olmuştur.

Dersanlat Sesli Görüşme Avantajları

Derslerin online gerçekleşmesi neticesinde öğrenciler ile öğretmenler arasında daha güçlü bir etkileşim olur. Sesli iletişimin öğrenciler ve öğretmenler arasında daha kaliteli bir iletişime kapı aralaması daha sağlıklı olacaktır. Aşağıda avantajları tek tek gözlemleyebilirsiniz.

Ders Verimliliği Artar

Derslerde sesli görüşmelerin gerçekleşiyor olması çok büyük bir avantajdır. Çünkü öğrenci ve öğretmenler mesaj kısmından iletişim kurduklarında sanki ders işlemiyormuş hissine kapılabilir. Doğal bir etkileşime neden olmayan bu durumu ortadan kaldırmak sesli görüşme ile mümkündür. Dersanlat tarafından titiz çalışmalar neticesinde gerçekleşen bu seçeneğin oldukça başarılı bir olanak sağladığı açıktır.

Ders Yönetimi Kolay Olur

Dersler sırasında daha kolay bir yönetim sağlamak adına sesli görüşmenin etkisi oldukça fazladır. Ders yönetimi ile alakalı karşılaşabileceğiniz sorunları ortadan kaldırmak adına kesinlikle ses ile yönetimi kullanmalısınız. Öğrencilerin dersi yöneten bir öğretmenin varlığını daha çok hissettikleri bu durumda ders kalitesi de artış gösterir.

Dersanlat.com her geçen gün yenilenen ve büyüyen sistemi sayesinde öğrencilere kusursuzluğu vaat eder. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken her detayı önemser. Siz de bu süreçlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde dersanlat sesli görüşme ayrıcalıklarına bir göz atmanızı öneriyoruz. Türkiye’nin en büyük ders ve eğitim platformuna göz atmak adına üye olun. Üye olduktan sonra çok büyük ayrıcalıklara kapı aralayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir