Dersanlat paketleri
Destek

Dersanlat Paketleri ve Paket Ayrıcalıkları

Dersanlat paketleri ile birbirinden özel seçeneklerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde size özel paketlerin avantajlarını daha yakından ele aldığımız bu yazıyı incelemeye devam edin! Paketlerin her biri kaliteli özelliklere kapı aralarken sizin için eğitim standartlarını da farklı bir boyuta taşır! Size sadece en uygun paketi keşfetmek ve bu paketten fayda sağlamak kalır. Aşağıda sizler için dersanlat paketleri neler tek tek sıraladık!

Dersanlat Paketleri Nelerdir?

Dersanlat paketleri, 3 farklı kısımda ele alabileceğimiz ve içeriğiyle ayrıcalıkları ön plana çıkaran seçeneklerdir. Bu anlamda size en uygun paketi seçmek oldukça kolaylaşır.

online ders

Ücretsiz Paket – Özel Ders

Üyelerimizin temel olarak faydalandığı ve herhangi bir ücretin ödenmediği bu paket oldukça avantajlıdır. Zira bu paket kapsamında online derslerin gerçekleştirilmesi mümkündür. Anket ve sunum dosyalarının paylaşılabildiği bu pakette sadece 1 öğrencinin katılımı mümkündür. Her ders maksimum 60 dakika sürdüğünden daha uzun dersler için bir üst pakete geçmek gerekir.

Ücretsiz paketin reklamlı olması sayesinde ders sırasında reklamların gözükmesi de muhtemeldir. Ancak tüm özellikleri ve ayrıcalıklarıyla bu paketin ücretsiz olarak sunulması öğrenci ve öğretmenler açısından değerlidir.

Sanal Sınıfım

Öğretmenlerin özel ders vermek için tercih ettikleri en değerli çözümlerden bir tanesi olan Sanal Sınıfım, 60 kişilik dersler oluşturulmasını sağlar. Üstelik ders süresi konusunda herhangi bir sınırlamanın olmadığı bir pakettir. Bu da dersleri sürekli olarak online gerçekleştirmek isteyen öğretmenler için harikadır. Siz de ücretsiz paketin reklamsız ve otomatik kaydedilebilen formatı olan Sanal Sınıfım paketi sayesinde kusursuz bir eğitim serüvenine kapı aralayabilirsiniz.

Sanal Okulum

Eğitim kurumlarının daha kurumsal bir yapıya sahip olabilmek amacıyla tercih ettikleri bir pakettir. Bu paket sayesinde 100 kişilik sınıflar oluşturmak mümkündür. Derslerin süre kısıtlamasının olmadığı bir pakettir. Bu nedenle dersanlat.com’da sunulan bütün özelliklerden fayda sağlamak mümkündür. Kendi renklerinizi kullanabileceğiniz ve size özel çözümler sunan seçeneklere kapı aralayan Sanal Okulum ile tanışmak için vakit kaybetmeyin. 

Dersanlat paketleri yenilenen ve özelleşen seçenekleri ile size özel çözümler sunarken kalite odaklı hizmetleri de sizlere sunar. Size sadece uygun paketler arasından bir tercih yapmak kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir