Uzaktan Eğitim

Dersanlat Detaylı Öğrenci Raporları

Dersanlat ayrıcalıklarını yaşamak için dersanlat detaylı öğrenci raporları ne öğrenmek ister misiniz? Türkiye’nin en başarılı ders platformlarından bir tanesi olmayı başaran dersanlat, her geçen gün yeni özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu kapsamda dikkat çeken platformumuzu kullandıkça daha kaliteli sonuçlar elde etmek mümkün oluyor. Siz de ders süreçlerinde kalite ve yüksek standartlara odaklanıyorsanız tercihiniz kesinlikle dersanlat.com’dan yana olmalıdır!

COVID-19 sürecinde öğrencilerin dersleri gerçekleştirmeye başladıkları dersanlat, özellikle yoklama ve ders kontrolleri ile alakalı sorunlar yaşanıyordu. Öğretmenlerin derse kimin geldiği ve ne kadar derste kaldığı konusunda değerlendirmeler yapması çok zordu. Bu zorluğu aşmak adına dersanlat.com harika bir sistem oluşturdu. Dersanlat detaylı öğrenci raporları sayesinde artık bütün detayları tek tıkla gözlemlemek mümkün olacak!

Dersanlat Detaylı Öğrenci Raporları Neler Sunar?

Öğrencilerin dersle ilgili katılımlarını sağlamak adına gerçekleştirilen analizlerde birbirinden özel sonuçlara ulaşmak mümkün oluyor. Bu noktada en kaliteli çözümler ortaya çıkarken amaç daima öğrencilerin derslerdeki katılımını arttırmak oluyor. Siz de katılımı kontrol edeceğiniz bu uygulamayı daha yakından tanımak ister misiniz? O halde aşağıdaki detaylara bir göz atmalısınız!

Ders Katılım Süreleri

Ders katılım süresinin detayları ile birlikte gösterildiği dersanlat raporlarında amaç öğrencinin derse ne kadar ilgili olduğunu göstermektir. Öte yandan derslerle alakalı veri görmek isteyen velilerin de bu raporla çerçevesinde daha kaliteli sonuçlara ulaşmaları mümkün olur. Siz de verileri inceleyerek ders süreçleri ile alakalı bilgi sahibi olabiliyor.

Ders Giriş – Çıkış Saatleri

Öğrencilerin derslere katılımı oldukça değerlidir. Bu nedenle de öğrencilerin derse hangi tarihte ve saatte girdiği önemlidir. Benzer şekilde hangi saatte çıkış yaptığı ile alakalı detaylara da bir göz atmak gerekir. Bu nedenle de dersanlat detaylı raporları incelemek sadece öğretmenler için değil öğrenci ve veliler için de özeldir.

Kontrolü Kolaylaştırır

Derslerin daha kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi maksadıyla tercih edilen dersanlat ders raporları ile alakalı bilinen en önemli detay verimliliğe katkı sağlamasıdır. Çünkü verimli bir dersin olmazsa olmazı olan öğrenci katılımı ancak kontrol altına alındığında mümkün olur. Bu nedenle de dersanlat detaylı öğrenci raporu çok özeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir