dersanlat.com
Uzaktan Eğitim

Dersanlat.com Sadece Eğitim Vermek İçin mi Kullanılıyor?

Son dönemin en popüler platformlarından bir tanesi olan dersanlat.com ile ilgili soru işaretlerini cevaplamaya devam ediyoruz!

COVID-19 salgını sonrasında insan yaşamının ciddi manada dönüşmesi ile birlikte uzaktan eğitim, uzaktan toplantı ve online görüşme seçenekleri gündeme gelmiştir. Bu anlamda insanlar birbiri ile temas etmeden iş ve eğitimlerini sürdürmeye çaba gösterirken bazı platformlardan yararlanmaya çalışmışlardır. Söz konusu platformlardan bir tanesi olan dersanlat.com genel anlamda ders ve eğitimlerde tercih edilen bir yapı olmuştur.

Eğitim ve derslerin daha yüksek yoğunluklu olması ve hitap edilen kesimin daha fazla olması uzaktan bağlanılan programlarda eğitim ağırlıklı bir yapı oluşmasına neden olmuştur. Bu da dersanlat.com’un gerçekten de eğitim odaklı bir platform olup olmadığı sorusunu gündeme getirmiştir. Bu soruya kısaca cevap hayır olsa da detaylar aşağıda sizleri bekliyor!

Dersanlat.com ile Farklı Deneyimler!

Ders ve eğitime verdiğimiz değer nedeni ile öğretmenlere ve öğrencilere destek olmayı arzulasak da iş dünyasını da göz ardı etmediğimizi ifade etmek gerekir. Bu anlamda bakıldığında kurumsal eğitimler ve iş toplantıları başlığı altında iki farklı seçenekte dersanlat.com’u kullanmak mümkündür. Peki, bu tür kullanımlar için neler yapmak gerekir?

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimler, iş dünyasının en önemli aşamaları olurken personelin belirli konularda eğitilmesini hedefler. Platformumuz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu eğitimlerde sanki bir ders veriyormuş gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Sunumunuzu ekrana yansıtarak personele aktarmak istediğiniz bilgileri kaliteli bir şekilde karşıya gönderebilirsiniz.

Yukarıda ifade edilen şekli ile kurumsal eğitimler için oldukça ayrıcalıklı bir yapı tesis edilirken benzer durumun toplantılar için de gündeme geldiğini söylemek gerekir.

İş Toplantıları

İş toplantıları kurumların iş süreçlerini kusursuz bir noktaya taşımak adına oldukça değerlidir. Bu anlamda sürekli ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekli olan bu toplantıları dersanlat.com ile sesli ve görüntülü bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sistemi kullanırken katılımcılara gönderdiğiniz link üzerinden davetler iletebilirsiniz. Toplantı esnasında sadece konuşmacının duyulması adına diğer katılımcıların sesini kapatabilirken toplantıda odağın kaybolmaması adına chat kısmındaki akışa da engel olabilirsiniz. Bu yönü ile platform kurumsallığı fazlası ile hissettirir.

Kurumsal çözümler ve sorularınız için 0850 303 00 53 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir