Uzaktan Eğitim

Dersanlat.com Artık Sosyal Medya’da!

Sosyal medya platformlarından dersanlat.com takip ederek yeniliklere dair en güncel haberlere ulaşmaya ne dersiniz? 

COVID-19 salgını sonrasında insanların uzaktan eğitim sistemine alışmaya başladığı bir süreçte harika seçenekler sunan dersanlat.com insanların hayatını değiştirmiştir. Özel derslerin daha kaliteli ve konforlu bir şekilde sürdürülmesi maksadı ile sürekli güncellenen bu platformda son yenilik ise sosyal medya ve Whatsapp sisteminin kurulması oldu! Öğrencilerin hem yeniliklerden yakından haberdar olması hem de sorun yaşadıklarında ‘Merhaba’ diyerek problemlerine çözüm bulması mümkün oluyor! Şimdi gelin sosyal medya ve Whatsapp uygulaması ile dersanlat.com size neler sunuyor yakından bir inceleyelim!

Whatsapp ile Ne Tür Avantajlar Geldi?

Dersanlat.com, her geçen gün kusursuz bir deneyim yaşamanız adına çaba sarf ederken sizlerin deneyimini iyileştirmeyi de oldukça önemsiyor. Bu anlamda geliştirilen whatsapp sistemi ile sadece siz değerli öğrenciler değil değerli öğretmenlerin de destek alması mümkün! Sistemin başarılı bir şekilde işliyor olmasına rağmen ufak tefek aksaklıklar ya da kullanıcıların anlamadıkları kısımlardan dolayı destek talep etmeleri Whatsapp sayesinde mümkün oluyor.

Sorun yaşadığınızda ‘Whatsapp’ kısmına tıklayarak yeni açılacak seçmede konuşmsa sayfasına izin vermelisiniz. Sonrasında ise doğrudan dersanlat.com teknik ekibi ile görüşerek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sorunları çözebilmek adına ne tür bir durum ile karşı karşıya olduğunuzu iletmeniz problemin çözülmesi adına doğru olacaktır.

Sosyal Medya Hesapları ile Dersanlat.com Ayrıcalığı

Sosyal medya hesapları ile birbirinden özel seçeneklerden yararlanmanıza imkân tanır. Sosyal medyanın insanlar için günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası olması nedeni ile söz konusu gelişmeye imza atan dersanlat.com kaliteyi ön plana çıkarmak adına elinden gelen çabayı sarf eder. 

Siz de kaliteyi ön plana çıkarmak ve ayrıcalıklarla dolu seçeneklerden yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin! Üstelik yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçmek için de ‘Whatsapp’ sisteminden bizlere 7/24 ulaşın! 

Ücretsiz üyelik sistemi ve çok özel ayrıcalıkları ile uzaktan eğitim süreçlerini adeta baştan yaratan dersanlat.com sayesinde ders almak çok ayrıcalıklı olacak. Yoksa siz hala bu sistemin birbirinden özel avantajlarından yararlanmaya başlamadınız mı? Şimdi hemen ücretsiz üye olun!

Sosyal Medya Hesaplarımız

Whatsapp Icon Whatsapp Logo in 2020 | Instagram logo, Snapchat logo, New  instagram logo
Social tweet twitter icon - Social Icons Circular Color
Free Icon Download | Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir